15 июл 2019

Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане.

valeriu railean
9:01
6 КОММЕНТАРИЕВ
Станислав Крештин
Станислав Крештин
Ымь паре кэ л-ам вэзут пе о фотографие пе Гена Казаченко?
valeriu railean
valeriu railean
салут.Да ера Гена
Igor si Angela Baluta (Rosca)
Igor si Angela Baluta (Rosca)
Bravo Valeriu. Ai facut un gest foarte frumos si important pentru Zina. succese voua in continuare si inca odata Bravooo.
Maricica Savga
Maricica Savga
O amentire de neuitat pentru Zina si multumiri lui Valera Railian pentru ca depus asa munca,bravo.
galina Ciritel-Savga
galina Ciritel-Savga
NU POTI PRIVI FARA LACRIMI FETE EROINE INDRAZNETE CARE SIAU PUS VIEATA IN PERICOL EU MA MINDRESC CU VOI .ZINULEA COLEGA MEA DRAGA TEA INCERCAT VEATA DAR FII TARE RAMII TINARA SI FRUMOASA! DUMNEZEU SAL ERTE PE GENADII VESNICA POMENIRE PENTRU TOTI CARE AU CAZUT IN LUPTE.
Svetlana Savga
Svetlana Savga
Nu leau pus nimeni cu sila au plecat de buna voe pentru bani. De baetii tineri de 18 ani care au fost luati di lunga parinti si dusi cu forta si leau pus armile in mina siau fost omoriti de acea in o jale mare. Da o femee trebue sa tina la pept un copil da nu arma.

Раскадровка

Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане.
Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане. Видео: Посвещается Зине Казаченко и всем воинам воевавшим и погибших в Афганистане.